Mikroweb

Pomůžu vás přinést do online světa pomocí mikrowebu, tedy malou, efektivní webovou stránkou. Podpoříte své podnikání, image a dáte všem okolo vědět o vašich službách a produktech. Mikroweby nebo také microsites zpravidla obsahují jen několik málo stran a fungují jako skvělá podpora konkrétní služby nebo značky, mají tedy za cíl zaujmout a přivést návštěvníka. Jde o ideální nástroj pro linkbuilding a zvýšení pozic ve vyhledávačích. Získáte tak snadno kvalitní zpětný odkaz na váš primární web. Někdy může mikroweb sloužit také jako primární prodejní kanál a proto je vhodné vše promyslet a hlavně zaujmout obsahem.

Jak probíhá spolupráce?

Společně projdeme celým procesem tvorby mikrowebu. Začneme porozuměním vašich cílů a představ. Zkusíme najít vše, co je pro vás důležité protože jde zejména o detaily, které vás odliší od ostatních.

Ilustrace notebooku a pracoviště vývojáře když se tvoří mikroweb

Vaše spokojenost s mikrowebem je pro mě na prvním místě. Proto si během tvorby mikrowebu nejednou napíšeme nebo zavoláme. Jen tak mikroweb splní svůj účel.

Jak dlouho se tvoří mikroweb?

Mikroweb realizuji již za několik dní. Vždy záleží na společné domluvě, složitosti zadání a výsledku, kterého chcete dosáhnout. Například při využití volně dostupných šablon, kdy nemusíme vytvářet individuální design, tak mikroweb může opravdu být online v řádu hodin.

Kolik mikroweb stojí?

Každá tvorba webové stránky je individuální záležitost. Navíc, aby mikroweb fungoval, musíme se společně podívat na obsah. Nabízím proto několik úrovní cen, od kterých je možné se při naší spolupráci odrazit.

Více podrobností v ceníku služeb.

Mikroweb, tak jako každá webová stránka, musí být umístěn na servery některé z webhostingových společností. Budete také potřebovat doménové jméno, tak jako mám například já – carbol.eu. Webhosting a doména se platí v ročním intervalu. S výběrem vhodného webhostingu vám rád pomůžu nebo můžete vše nechat na mě.

Po vytvoření mikrowebu …

Vytvořením mikrowebu to nikdy nekončí. Znáte to, občas potřebujete upravit nějaký odkaz, vytvořit další stránku nebo aktualizovat ty stávající.

Mikroweb zpravidla vytvářím na volně dostupném redakčním systému WordPress. Po předání mikrowebu tak máte možnost cokoliv si upravit a není to opravdu nic složitého. Netroufnete-li si však, nabízím možnost postarat se o vše okolo vašeho webu.

Službu správy mikrowebu nabízím za 999,- Kč / rok. Obsahuje jak pravidelné aktualizace redakčního systému, řešení vzniklých problémů tak i pravidelnou aktualizaci obsahu vašeho mikrowebu.

Poptat mikroweb

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Uvedené ceny obsahují DPH ve výši 21%.